RIGEL & iNTMEGA

Hakkımızda

Temizoda Kontrol Sistemlerinde Çözüm Ortağınız

Temizoda kontrol sistemlerinde ülkemizde ve yurtdışında bilinen iki önemli isim Rigel ve Intmega güçlerini birleştirdi. Rigel&Intmega olarak Türkiye’de partikül sayım, mikrobiyolojik örnekleyiciler ve aeorosol jeneratörler gibi ürün gruplarını, geçmiş deneyimler ve yeni gelişkin teknolojileri ilgili endüstrilere sunuyor.

Rigel Life Sciences Kimdir?

Rigel Life Sciences, Climet’in en güvenilir ve en büyük distribütörlerinden biri olması yanı sıra akredite laboratuvara sahip tek distribütördür. Ayrıca kendi yüksek teknoloji ürünlerinin de üreticisi olan Rigel, merkezi İTALYA’nın Roma şehrinde bulunmaktadır.

Hava kalitesi ve mikrobiyolojik güvenliği sağlama konusunda edindiği engin tecrübesini şimdi bizimle paylaşıyor. 

intmega Kimdir?

Yüksek teknolojili ürünleri Türk pazarına sunma misyonuyla 1993 yılında kurulan Intmega, dünya lideri üreticilerin Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü yürütmektedir, merkezi İstanbul, TÜRKİYE’dedir.

Temizoda kontrol sistemlerindeki geçmiş tecrübesini ve gelişkin servis ağını şimdi bizimle paylaşıyor.

RIGEL + INTMEGA

Birlikteliğin gücü

Paylaştıkları inovasyon ve işine adanmışlık vizyonuyla kurulan Rigel&Intmega, ihtiyaç duyulan yüksek teknoloji çözümlerini büyük bir ustalıkla ilgili sektörlere sunmak için güçlerini birleştirdi.

Sahip olduğumuz 30 yılı aşkın deneyimle, amacımız kesintisiz hizmetle fark yaratmaktır. İlaç, elektronik, otomotiv ve daha pek çok sektör için yüksek teknoloji çözümleri sunmaya odaklıyız. Bu birlikteliğin en büyük artısı ise güçlü geçmişi ve gelişkin servis ağı ile sunduğu çözümlerin firmalardaki Toplam Sahiplik Maliyeti (TSM)’ni düşürmesidir.

Ayrıca hizmet kapsamımızın sınırları geliştirdik; böylece sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünya genelinde müşterilere hizmet veriyor ve kaliteli ürünleri ilgili sektörlerle buluşturuyoruz.